خانه » جاذبه گردشگری » استودیو یونیورسال سنگاپور، بهترین مکانی که باید از آن بازدید کنید!!!

استودیو یونیورسال سنگاپور، بهترین مکانی که باید از آن بازدید کنید!!!

Universal Studios سنگاپور یکی از بهترین جاذبه های سنگاپور است. در سال 2010 افتتاح شد، Universal Studios در سنگاپور دارای هفت بخش جالب است، که همه مربوط به فیلم های بزرگ است. قدم زدن در بلوار هالیوود باعث خواهد شد که شما فکر کنید که شما در ایالات متحده هستید، نه در یک کشور آسیایی گرمسیری. این منطقه مرکز خرید اصلی پارک است. نیویورک البته در شهر نیویورک است ولی در اینجا شما می توانید با ستاره های فیلم مانند Charlie Chaplin و Marilyn Monroe عکس بگیرید.

 

چه چیزهای را باید در استودیوهای جهانی سنگاپور ببینید و چه کار کنید؟؟؟  “جهان از دست رفته” که بر اساس دو فیلم مشهور پارک ژوراسیک و Waterworld است؛ بسیار هیجان انگیز است. یک بازدید مهم برای طرفداران شرک بخش Far، Far Away است که شامل یک قلعه زیبا و باتلاق شرک است. نگران نباشید، شما شانس زیادی برای گرفتن عکس با شرک و فیونا خواهید داشت. ماداگاسکار (که هر کس آن را میشناسد و دوست دارد!) این یک شانس واقعی است و تضمین شده است برای لبخند مردم در تمام سنین با شخصیت های مختلف.

آیا می دانید؟

_شما هرگز در استودیو گرسنه نخواهید ماند زیرا رستورانهای زیادی برای انتخاب وجود دارند. همچنین تعداد زیادی مرکز خرید سرگرم کننده وجود دارد که از تی شرت گرفته تا جاکلیدی و بسیاری چیزهای دیگر در استودیو یونیورسال پیدا می شود.

_پارک نیز توصیه می کند که مهمانان از پوشیدن لباس های مجللخودداری کنند، زیرا جاذبه های خاصی ممکن است شما را خیس کنند.

_فراموش نکنید شما در سنگاپور هستید و آب و هوا می تواند غیر قابل پیش بینی باشد، بنابراین یک چتر با خود داشته باشید و یا یک بارانی بپوشید.

_تا جایی که ممکن است از بازدید از استودیو در آخر هفته و تعطیلات عمومی به دلیل شلوغی اجتناب کنید. به غیر از این Universal Studios  قطعا مکان جالبی برای همه، به خصوص خانواده ها و زوج هاست.

 

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین