خانه » خبر گردشگری » تصاویر گردشگری » بازار خیابانی پاتایا (Pattaya Avenue Shopping Mall)

بازار خیابانی پاتایا (Pattaya Avenue Shopping Mall)

بازار خیابانی پاتایا یک جایگزین محبوب برای فروشگاه های بزرگ در پاتایا است که دارای فضای باز و انواع سرگرمی است. خیابان پاتایا به عنوان یک مرکز زندگی به دلیل وجود مخلوطی از مغازه ها، بارها، رستوران ها،باشگاه بولینگ و یک سینما شناخته شده است. این بازار در خیابان دوم پاتایاست.

این بازار در اطراف یک چشمه آب واقع شده و در طبقه ی پایین شما تعدادی از غرفه فروش را پیدا می کنید، از کالاهای ورزشی گرفته تا عینک های آفتابی. در اینجا میتوانید کالا با 70٪ تخفیف پیدا کنید. یک سوپر مارکت با کیفیت بالا، در طبقه همکف قرار دارد و طیف وسیعی از محصولات بین المللی را همراه با اساسی تایلندی عرضه می کند.

غذا خوری های زیادی در این خیابان وجود دارد از جمله دو رستوران پیتزا و Oishi Buffet، که شامل سوشی تازه، sashimi، steppanyaki steak و tempura crispy، می باشد. این یک گزینه عالی برای هر کسی که به دنبال خوراک خوب و خوشمزه است.

برای سرگرمی بیشتر خانواده ها، یک باشگاه بزرگ بولینگ و یک سینمای هشت بعدی در طبقه بالا وجود دارد. تعدادی از غرفه های کارائوکی برای اندازه های مختلف برای گروه های مختلف نیز وجود دارد.

این خیابان متفاوت از سایر گزینه های خرید در پاتایا است، که عمدتا به دلیل فضای باز و تمرکز بر سرگرمی و اوقات فراغت گزینه بهتری برای خرید است. لباس های ارزان و شیک و لوازم جانبی هر شب از ساعت 18:00 تا 23:00 به فروش میرسند.

 

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین