خانه » خبر گردشگری » تصاویر گردشگری » بازار Factory Outlet Mall در پاتایا

بازار Factory Outlet Mall در پاتایا

فروشگاه Outlet در پاتایا اولین نوع خود در تایلند بود که تخفیف های بزرگی را برای مارک های تجاری محبوب در خیابان های محبوب برای گردشگران و مردم محلی به ارمغان می آورد. فروشگاه های کافی وجود دارد که کل خانواده را خوشحال نگه دارند. اقلام خاص تا 70٪ تخفیف قیمت اصلی خود را دارند. مرکز خرید در Thep Prasit Road و Sukhumvit Road در جنوب پاتایا قرار دارد و با فراوانی از درختان نخل که روی پیاده روها قرار گرفته است و احساس تقریبا مدیترانه ای با رنگ های گرم و نارنجی به انسان میدهد. این مجتمع خرید تقریبا به دو بخش تقسیم شده است: مراکز خرید حراجی و مراکز خرید هماهنگ با مد.

مراکز خرید حراجی (Outlet Mall)

Outlet Mall یک مرکز خرید داخلی دو طبقه است که مارک های بین المللی انتخابی مانند Levi’s، Camel Active و Warner Bros. Studio و همچنین بسیاری از مارک های تایلندی و لباس های بدون مارک را ارائه می دهند. بازار حراجی بهترین مکان برای خرید لباس شنا و پوشاک کودکان و بزرگسالان است. البته، بسیاری از خانمها مد های بازار مد را انتخاب می کنند.

مراکز خرید هماهنگ با مد (Premium Fashion Mall)

Premium Fashion Mall یک مفهوم بازار با طیف وسیعی از مارک های شناخته شده بین المللی که تخفیف های عظیمی در زمینه ورزش، تجهیزات گلف و لوازم جانبی مد دارد. مارک های قابل توجه شامل Samsonite، Nike، Adidas، Speedo و Crocs. اگر چه همه چیز در این مغازه ها شامل تخفیف نمی شوند، منصفانه است که بگوییم اکثر اقلام بیش از 50٪ از قیمت اصلی خود پایینتر هستند. مارک های Titleist و Taylor Made هر دو در اینجا عرضه می شوند.

بازار حراجی ممکن است به اندازه دیگر مراکز تجاری در پاتایا نباشد، اما مطمئنا بیشترین تخفیف را ارائه می دهد و به وضوح سعی در ارائه اقلام مورد علاقه برای کل خانواده دارد. چند رستوران در سایت وجود دارد که انواع غذاها از جمله یک نودل نان تایلندی و برگرها و هات داگ و … ارائه میدهد. این مرکز خرید واقعا جایگاهی برای یافتن لباس های با کیفیت در قیمت های تخفیفی است.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین