خانه » جاذبه گردشگری » بهترین تورهای پوکت!!!

بهترین تورهای پوکت!!!

بهترین تورهای پوکت قطعا سفر شما را با طیف وسیعی از ماجراجویی جالب میکند. پوکت مکان های بسیاری برای دیدن و تجربه کردن دارد که میتوانید با برنامه ریزی از همه ی مکانها دیدن کنید. در این پست برای شما محبوب ترین تورهای موجود را با توضیح کامل در مورد آنها قرار داده ایم. مطمئنا شما چیزی مطابق با سلیقه ی خود در لیست ما  پیدا خواهید کرد.

 

1-جزیره فی فی

تور جزایر فی فی با قایق های تندرو به شما این امکان را می دهد روزی پر از ماجراجویی را در خیره کننده ترین مناظر این جزیره بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند ببینید. شما میتوانید در Phi Phi Don برای صرف ناهار بین المللی متوقف شوید.

 

2-قایقرانی در خلیج Phang Nga

قایقرانی در خلیج Phang Nga یک منظره منحصر به فرد و عالی از این بخش شگفت انگیز جهان به شما نشان می دهد. جزیره ها و غارها تعجب آور هستند و  قایق ها  تنها راه برای نزدیک شدن به آن هاست، کوچکترین کانال ها و  دریاچه های زیبا که توسط هر قایقی قابل دسترسی نیستند، منظره ی فوق العاده ای به طبیعت عالی میدهد.

 

3-پوکت فانتاسی شو

بزرگترین و جذاب ترین نمایشگاه جزیره است و حتما باید این نمایش را ببینید. یک رستوران بوفه لوکس با 4000 صندلی و تعدادی از مغازه های فروش جواهرات، زنجیرهای طلایی، ابریشمی، چرم و دیگر سوغاتی ها وجود دارد. نمایش 70 دقیقه است که شامل آکروباتیک، توهمات، برنامه های تفریحی، صحنه هایی از اساطیر و تاریخ تایلندی از جمله جنگ های باستانی و جنایات خدایان و افسانه ها است.

 

4- فی فی با کشتی اکسپرس فری

سفر به  فی فی با قایق اکسپرس ترکیبی بهينه از سرعت و هزينه برای رسيدن به جزيره زیبای فی فی بين پوکت و کرابی است. سریع، راحت و کوتاه. شما می توانید از دیدن منظره ای از دریای آندامان با صرف تنقلات و نوشیدنی قبل از ورود به کشتی برای شروع ماجراجویی لذت ببرید.

 

5-جزیره کورال و جزیره راچا با قایق تندرو

اگر با قایق به جزیره کورال و جزیره راچا سفر کنید، زمان زیادی را برای لذت بردن از این جزیره های گرمسیری به ارمغان می آورید. آنها سواحل سفید و شن و ماسه ای زیبا و درخشان دریای آندامان دارند.

 

6-جزیره پوکت و تور شهری

جزیره پوکت دارای جاذبه های زیادی است که برای شما بهترین نمایش ها، ساختمان ها و سواحل را در یک تور نیم روزی ارائه می دهد. با دیدن مناظر اصلی و با کمک راهنمای فارسی زبان  شما بیشتر فرهنگ و تاریخ پوکت را دریافت خواهید کرد.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

آشنایی کوتاه با شهر هانگژو – چین

هانگژو (Hangzhou) مرکز ایالت ژجيانگ (Zhejiang) می باشد، مرکزی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با جمعیتی ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین