خانه » آسیا » تور رافتینگ آنتالیا – ( Antalya Rafting )
تور رافتینگ

تور رافتینگ آنتالیا – ( Antalya Rafting )

یکی از مهیجترین تفریحات آنتالیا قایقرانی در رودخانه خروشان یا تور رافتیگ است . این تور در رودخانه ای به طول 14 کیلومتر برگزار میشود . مسیر از کنار آثار تاریخی آنتالیا مثل پل رومی ۲۰۰۰ ساله  ، قنات ، کلیسای تاریخی، و برج پادگان  می گذرد . تور رافتینگ آنتالیا برای همه توریست های آنتالیا جذاب است .

در طول مسیر برای نهار و استراحت رستورانهای در نظر گرفته شده است که تقریبا 2 ساعت از زمان تور را به خودش اختصاص میدهد . در آخر این سفر هیجان انگیز میتوان از عکس ها و فیلم هایی که برگزار کنندگان تور در طول مسیر از مهمان ها گرفته اند نیز دیدن کرد .

تور رافتیگ به طور میانگین از صبح تا ساعت 15 زمان میبرد .

 

مکان :

Karabuk Mahallesi | Koprulu Kanyon, Antalya PK07000, Turkey

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

یکی از مهیجترین تفریحات آنتالیا قایقرانی در رودخانه خروشان یا تور رافتیگ است . این تور در رودخانه ای به طول 14 کیلومتر برگزار میشود . مسیر از کنار آثار تاریخی آنتالیا مثل پل رومی ۲۰۰۰ ساله  ، قنات ، کلیسای تاریخی، و برج پادگان  می گذرد . تور رافتینگ آنتالیا برای همه توریست های آنتالیا جذاب است . در طول مسیر برای نهار و استراحت رستورانهای در نظر گرفته شده است که تقریبا 2 ساعت از زمان تور را به خودش اختصاص میدهد . در آخر این سفر هیجان انگیز میتوان از عکس ها و فیلم هایی که برگزار کنندگان تور در طول مسیر…

بررسی کلی

امتیازبندی این برای اولین بار

درباره گلشاهی

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

پکیج آنتالیا ویژه نوروز 97 با پرواز مستقیم از رشت

  🎉پکیج آنتالیا ویژه نوروز 97 با پرواز ترک مستقیم از رشت اقامت در هتل ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین