خانه » آسیا » تور رافتینگ آنتالیا – ( Antalya Rafting )
تور رافتینگ

تور رافتینگ آنتالیا – ( Antalya Rafting )

یکی از مهیجترین تفریحات آنتالیا قایقرانی در رودخانه خروشان یا تور رافتیگ است . این تور در رودخانه ای به طول 14 کیلومتر برگزار میشود . مسیر از کنار آثار تاریخی آنتالیا مثل پل رومی ۲۰۰۰ ساله  ، قنات ، کلیسای تاریخی، و برج پادگان  می گذرد . تور رافتینگ آنتالیا برای همه توریست های آنتالیا جذاب است .

در طول مسیر برای نهار و استراحت رستورانهای در نظر گرفته شده است که تقریبا 2 ساعت از زمان تور را به خودش اختصاص میدهد . در آخر این سفر هیجان انگیز میتوان از عکس ها و فیلم هایی که برگزار کنندگان تور در طول مسیر از مهمان ها گرفته اند نیز دیدن کرد .

تور رافتیگ به طور میانگین از صبح تا ساعت 15 زمان میبرد .

 

مکان :

Karabuk Mahallesi | Koprulu Kanyon, Antalya PK07000, Turkey

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

تور رافتینگ

یکی از مهیجترین تفریحات آنتالیا قایقرانی در رودخانه خروشان یا تور رافتیگ است . این تور در رودخانه ای به طول 14 کیلومتر برگزار میشود . مسیر از کنار آثار تاریخی آنتالیا مثل پل رومی ۲۰۰۰ ساله  ، قنات ، کلیسای تاریخی، و برج پادگان  می گذرد . تور رافتینگ آنتالیا برای همه توریست های آنتالیا جذاب است . در طول مسیر برای نهار و استراحت رستورانهای در نظر گرفته شده است که تقریبا 2 ساعت از زمان تور را به خودش اختصاص میدهد . در آخر این سفر هیجان انگیز میتوان از عکس ها و فیلم هایی که برگزار کنندگان تور در طول مسیر…

بررسی کلی

امتیازبندی این برای اولین بار

درباره گلشاهی

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

آفر تور بدروم ویژه 16 تیر با پرواز ایران ایر

  آفر تور بدروم ویژه 16 تیر با پرواز ایران ایر جدید در صورت درخواست ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین