خانه » آسیا » حمام رومی (Roman baths Antalia) آنتالیا
حمام رومی

حمام رومی (Roman baths Antalia) آنتالیا

حمام رومی آنتالیا از آثار قدیمی و باستانی و جز مکان های دیدنی آنتالیا می باشد، این حمام دارای فضای آرام و سکوت خاصی می باشد. امروزه این مکان به عنوان موزه مورد استفاده قرار می گیرد و برای علاقه مندان به آثار باستانی بازدید از این حمام رومی آنتالیا میتواند خیلی جالب باشد.این حمام در منطقه باستانی سیده آنتالیا واقع شده است.
این حمام به خاطر موقعیت مکانی بسیار خوبی که به ساحل سیده  دارد و همچینی به دلیل داشتن فضایی آرامش‌بخش و محیطی مناسب طرفداران بسیاری درآنتالیا پیداکرده است.گردشگران آنتالیا در این حمام می توانند از تمامی امکاناتی و خدمات تفریحی و آسایشی استفاده کنند.
ساحل سیده (side) آنتالیا که حمام رومی ها در ان قرار گرفته است، یک ساحل ماسه ای، مجاور دریای آرام و فرح بخش مدیترانه است. همچنین انبوه درختان کاج، این ساحل آرام را در بر گرفته. قابل ذکر است که اقامتگاه سورگون نیز در این محل قرار گرفته است؛گردشگران بعد از بازدید از این حمام می توانند ما بقی روز خود را در ساحل زیبای سیده بگذرانند. این ساحل زیبا دارای امکانات رفاهی مناسب، مانند رستوران‌های لب ساحلی، اقامتگاه‌های استراحتی، هتل های بسیار لوکس و ورزش‌های آبی می باشد, تا گردشگران تور آنتالیا علاوه بر بازدید از موزه به تفریح و استراحت نیز بپردازند.حمام رومی درگذشته شامل پنج اتاق در اندازه‌های مختلف بود ازجمله یک اتاق آب سرد، یک اتاق آب گرم، یک گرمخانه و سونا، به همراه پانسیون و استخر شنا که به‌صورت بیضی طراحی‌شده بودند و همچنین تمامی دیوارهای داخلی و کف حمام با سنگ مرمر تزیین‌ شده بود.

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

حمام رومی

درباره caspian002 Esmailpour

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

آفر تور بدروم ویژه 16 تیر با پرواز ایران ایر

  آفر تور بدروم ویژه 16 تیر با پرواز ایران ایر جدید در صورت درخواست ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین