خانه / سفرنامه / سفرنامه آنتالیا با آرزو (هتل میراکل)

سفرنامه آنتالیا با آرزو (هتل میراکل)

خاطرات سفر آنتالیا هتل میراکل

بار اولی بود که به آنتالیا میرفتم باسرچ از گوگل شروع کردم (خاطرات سفرآنتالیا هتل…)

هر دفعه اسم یه هتل را سرچ میکردم ازدوستام شنیده بودم که اولویت این سفرانتخاب هتل هستش وکسانی که به گردش درشهر و اماکن تاریخی علاقه دارند بهتراست ،شهرهای دیگه ترکیه انتخاب شود.

انتخاب هتل یوآل یعنی کاملترین شرایط اقامت وبا هزینه تور که اول پرداخت میکنید تقریبا بدون هزینه روزهای تورتون را سپری خواهید کرد ،مگر خدمات پولیه هتل را جداگانه بخواهید ،مثل آرایشگاه ،ماساژ و…..

در لارا هتل های خیلی خوبی بود،دلفین ها ،هالیدی ها ،تایتانیک ،شروود و….

با خواندن خاطره هاو در نظر گرفتن  هزینه میراکل انتخاب شد .

پرواز حدود ۴ ساعت طول کشید . حدود نیم ساعت استاپ در شهر دیگر ترکیه داشتیم .تقریبا در تمام پروازهای ترک به سمت آنتالیا فرود اول در شهر دیگر هست ،

و مقصد نهاییش خود فرودگاه آنتالیاست .ولی پروازهای ایرانی در شهر و فرودگاه دیگریست که حدود سه تا ۴ ساعت با اتوبوس یا… تا مقصد راه هست .

در فرودگاه آنتالیا مسافرهای زیادی،از اروپا و روسیه دیده میشد. از فرودگاه که بیرون آمدیم، لیدر منتظرمون بود و به طرف هتل براه افتادیم .

پرواز آخر شب بود وبالای ۲۴ ساعت بی خوابی داشتیم .خستگی و بی خوابی  باعث نشد که لابی بزرگ ،استخر زیبا و….نادیده گرفته بشه .در بدو ورودچمدانها داخل اتاقی رفت و با دادن دستبند که مختص این هتل بود میشد از استخر و بوفه و رستوران  هتل استفاده کرد.

ولی بیش از هر چیزی نیاز به خواب واستراحت در اتاق هتل داشتیم ، بخاطر پر بودن هتل تا ۲ بعد از ظهر دادن اتاق  میسر نبود.قانون(تحویل اتاق به مسافر ساعت ۲ و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت ۱۲) مثل اغلب هتل هاوجود داشت .

ساعت ۲ شد و اتاقی برای تحویل نبود مسافرها کلافه شده بودند.بخاطر اینکه مسافرهای قبلی سفر رو تمدید کرده بودند و هتل پر بود .

یکی دوتا اتاق برای بعضی از مسافرها فراهم شد حدود ۴بعد از ظهرشد و بعضی از مسافرهاهمراه با بچه بودند .مدیریت داخلی هم سعی در فراهم کردن اتاق بود.ما ۲ اتاق استاندارددر این هتل داشتیم که با رزپشن صحبت کردیم که یک اتاق سه تخته بایه تخت مسافرتی بهمون بدن تا مشکل مسافری که بچه دار بود حل بشه .

اتاق کوچکی بود ولی خستگی بقدری بود که بهترین جای دنیا در اون لحظه تختخواب بود.

اون شب کمی در هتل تفریح کردیم وگشت زدیم وهتل زیبا استخر بزرگ و و چند جا برای خوردن نوشیدنی لابی بزرگ و….

روز دوم سفر ساعت ۱۰ صبح مدیر داخلی باهامون تماس گرفت و به دلیل همکاری که باهتل داشتیم  سوئیت رویال ،که دارای یکی ازبهترین ویوهای هتل بود برای اقامت ۶ شب باقی مانده هدیه داد .این سوئیت با دوحمام و اتاق خواب شیکش و تراس بزرگ با تخت های آفتاب،و ویوبی نظیرهدیه خوبی بود.

اولین سفرم به آنتالیا بود و چون مقایسه با هتل دیگه نداشتم همه چیز برامون عالی بود سرو انواع مختلف غذا در تمام وعده های غذایی و شام دیر هنگام با انواع کمترولی کامل،این هتل تقریبا در ۲۴ ساعت شبانه روز پذیرایی داشت.

در رستوران میراکل  میشد طبق ذائقه بهترین را انتخاب و میل کرد.در سفرهام به آنتالیا کسانی را دیدم که از اینکه غذا باب طبع نیست گله مندن ولی تنوع و همچنین وجود ادویه ها وسس ها کنار سرو غذا میتونه تا حدودی رضایت روحتی برای سختگیرها هم  تامین کنه.

هتل میراکل استخر بزرگ و زیبایی داشت که گروه انیمیشن در اکثر ساعات با حرکات موزون ورزشهای آبی و برقراری مسابقات شادی را در هتل چند برابر میکردند .

وقتی کنار استخر آهنگ ایرانی ،بخاطر ایرانیها ی هتل پخش میشد با خوردن نوشیدنی و فست فود هایی که اطراف استخر سرو میشد، لحظه های عالی بدون استرس و پرازخوشی برامون فراهم بود

پارک آبیه مناسب وساحل و اسکله زیبا با بالشتکهای بزرگ برای لم دادن و لذت بردن از دریایه مدیترانه،میتونه شما رو بعد از مدتها کارو استرس به آرامش برسونه وتقریبا مهمترین علت انتخاب برای سفر به آنتالیا برای من همین آرامش همراه با شادیست.

هتل هرشب از ساعت ۸  تا ۹ برای کودکان  در سالن آنفی تآتر برنامه های خاص داشت.

ساعت ۹ شب تا ۱۱ برنامه های خاص از قبیل آکروبات و حرکات موزون گروهی .خوانندگی و مسابقات برگزار میشد .

و از ۱۱ به بعد با هماهنگی هموطنان محیط شادی را در محل موسیقی نزدیک دریا ترتیب میدادیم

برای عید فطربه این سفر رفته بودیم و بدون اینکه ازقبل بدونم ،به جشنواره خرید برخورد کرده بودیم و این هم یه شانس بود. و خرید خوبی از دو مرکز خرید(تراسیتی) و (مارک آنتالیا)کردم.

نمایندگی مارک های لاکچری و همچنین فروشگاه های ترکی السی واکی کی،  کوتون ، برشکا،و…. در هردو این مراکز خرید هست ولی مارک آنتالیا بزرگتر و کاملتره و اطرافش هم مغازه های زیاد و محل خوبی برای گشت زدن هست .رفتن به مراکز خرید سه تا بعد ازظهر را به خودش اختصاص داد.وقتی هتل خوبی را طبق سلیقتون انتخاب کنید، انگار برای خودتون شهری را انتخاب کردید در اصل بدون اینکه از هتل بیرون بروید اوقات سرگرم کننده ای راهمراه با خوشی وآرامش سپری خواهید کرد .

ازهتل های منطقه لارابا اتوبوس یا ماشینهایی به نام دلموش به راحتی و با کرایه چند لیر میشود به مرکز شهر و مراکز خرید رفت .

یکی از تورهای پیشنهادی برای آنتالیا تور رفتینگ یا رودخانه خروشان است .

این تفریح پر هیجان با پوشیدن جلیقه و سوار شدن گروهی در قایقی که با موجهای رودخانه بالاو پایین میرودو باعث شادمانی و هیجانو انرژی مضاعف میشود.روزی خوش برای شما خواهد ساخت .

روز هفتم سفر وقتی از بوفه کنار استخر همبرگر ونوشیدنی برای دخترا گرفتم و به صورتاشون نگاه کردم ، ناراحتی رو توصورتشون دیدم

دلکندن از اون همه خوشیو آرامش سخت بود

ولی باید برمیگشتیم ،به امید سفرهای خوب بعدی

لطفا برای دنبال کردن باقی سفرنامه های من عضو این وبسایت شوید. ( آرزو )

درصورت تمایل برای خواندن ادامه سفرنامه های  آرزو ، اینجا کلیک کنید.

با ارسال نظرات به من انرژی و انگیزه نوشتن سفرنامه های بیشتر بدید.

امتیاز کاربران: 4.79 ( 4 رای)
کانال تورهای لحظه آخری

دیدگاهتان را بنویسید