خانه » جاذبه گردشگری » مرکز خرید بزرگ مایک (Mike Shopping Mall Pattaya) در پاتایا

مرکز خرید بزرگ مایک (Mike Shopping Mall Pattaya) در پاتایا

مرکز خرید Mike دارای انواع لباس های از جمله لباس شنا و سوغات مانند تصاویر بودا، فیل های حک شده و… است. همچنین یک بخش OTOP One Tambon، One Product وجود دارد که صنایع دستی و تنقلات را می توان یافت. گردشگران زیادی در اینجا با توجه به قیمت های ارزان، فروش تقریبا پیوسته و تهویه مطبوع برای یک تجربه خرید لذت بخش تر در طول داغ ترین ماه سال ارائه میکنند. Mike Shopping Mall بین Soi 11 و Soi 12 است.

در حالی که مد و سوغاتی از مهمترین اقلام موجود در Mike Shopping Mall هستند، در واقع، طیف وسیعی از اقلام برای فروش وجود دارد، از جمله تکنولوژی و مبلمان خانگی. در بیش از پنج طبقه ساخته شده که آن را شبیه به مرکز خرید معروف MBK در بانکوک میکند. به خاطر داشته باشید که در مراکز مانند این کاملا قابل قبول است که برای قیمت بهتر درگیر شوند، اما باید دانست که برای صرفه جویی بیش از 20٪ شما ممکن است انتظار داشته باشید سه یا چند مورد را خریداری کنید. در طبقه بالا Mike Shopping Mall یک غذاخوری عالی وجود دارد که غذاهای سریع و آسان مانند سوپ گوشت گاو و سالاد پاپایا را حدود 50 بات در اختیار شما قرار می دهد.

مرکز خرید مایک در اواخر شب شلوغ است. هنگام خرید محصولات مراقب باشید که نام تجاری آنها ممکن است واقعی نباشد، اما برای چند تهیه سوغاتی ارزان جایی بهتر از این مرکز خرید در پاتایا نیست.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین