خانه / هتل‌ها / هتل های باکو / هتل 4 ستاره زم زم

هتل 4 ستاره زم زم

به مطلب ما امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

هتل زمزم باکو
ZamZam Hotel Baku

هتل ۴ ستاره زمزم باکو در منطقه باییل Bayıl این شهر قرار گرفته و تا مرکز تورسیتی شهر باکو در حدود دو کیلومتر فاصله دارد. منطقه باییل در قسمت ورودی باکو از سمت ایران و بعد از مسجد بی بی هیبت قرار دارد. باییل بیشتر از حالت شهری حالتی نیمه روستایی با خانه های قدیمی و در بعضی جاها ویلایی دارد. این منطقه از نظر شهری توسعه چندانی را شاهد نبوده است. هتل زمزم در پنج طبقه دارای اتاق های استاندارد دبل و تریپل می باشد. آسانسور، اینترنت رایگان و صبحانه از امکانات هتل بوده و وسایل گرمایش و سرمایش نیز موجود است. این هتل تازه تاسیس به خاطر قرارگیری بر روی تپه از طبقات چهار و پنج، همچنین تراس آن به دریای خزر ویو دارد و منظره بسیار خوشایندی از باکو، بلوار ساحلی و دریا را مشاهده خواهید کرد.

رفت و آمد به شهر

همانگونه که گفته شد فاصله هتل زمزم تا مرکز شهر باکو بسیار کم است. اگر با تاکسی بخواهید این فاصله را طی کنید کمتر از 5 دقیقه طول خواهد کشید. ولی بهترین راه برای رفتن از هتل به داخل شهر استفاده از اتوبوس های قرمز خط واحد باکو می باشد. کافی است با جند دقیقه پیاده روی از زیر گذر جاده اصلی گذشته و در آن طرف جاده سوار اتوبوس شده و به مرکز شهر بروید. تقریبا هر دو – سه دقیقه یک اتوبوس از این مسیر می گذرد. توجه داشته باشید که برای سوار شدن به اتوبوس حتما باید کارت مترو داشته باشید. هزینه اتوبوس 30 قپیک است.

برای برگشتن به هتل نیز می توانید از اتوبوس های 28 می به بینه استفاده کنید که دقیقا در جلوی هتل ایستگاه دازند یا اینکه با 3 الی 5 مانات تاکسی گرفته و به هتل بروید. هزینه تاکسی بستگی به نرمال یا اویر یا بولت بودن تاکسی باکو دارد.

در صورت خرید سیمکارت و اینترنت همراه می توانید از طریق امکاناتی که گوگل مپ ارائه نموده از مسیر حرکت اتوبوس ها و مینی بوس ها، شماره اتبوس ها مسیر مورد نظرتان، تناوب حرکت آنها، فاصله زمانی تا رسیدن اتوبوس بعدی، ضرورت عوض کردن اتوبوس در ایستگاه خاص، مسیرهای پیاده و بسیاری جزییات دیگر اطلاع یافته و سفرهای داخل شهری خود را بر اساس این اطلاعات تنظیم نمایید.

در باکو گوگل مپ بسیار بهتر از اپلیکیشن Waze به شما کمک خواهد کرد. کافی است با تهیه یکی از سیم کارت های آذرسل یا باکس و راه اندازی اینترنت آن به این شبکه مفید راهبری بپیوندید.

بهترین جا برای خرید سیمکارت و اینترنت مراکز رسمی فروش آذرسل یا باکسل در سح شهر باکو می باشند. یکی از این مراکز در خیابان تارگو و روبروی مکدونالدز قرار دارد. با تنها 5 مانات یک سیمکارت آذرسل و با 10 مانات نیز 5 گیگ اینترنت همراه خریداری کرده و از سفرتان لذت ببرید.

کانال تورهای لحظه آخری

همچنین ببینید

هتل 4 ستاره میدتاون باکو

با هتل میدتاون باکو آشنا شوید اگر در پی رزرو یکی از بهترین هتل های …

دیدگاهتان را بنویسید