خانه » جاذبه گردشگری » پارک آبی اسپلش داون (Splashdown) پاتایا

پارک آبی اسپلش داون (Splashdown) پاتایا

آبشار پلاژه Splashdown پاتایا یک زمین بازی ماجراجویی و هیجان انگیز در حومه پاتایا است. این پارک دارای سرسره ها و بازی های جالب و هیجان انگیز است که برای مبارزه با شجاعت و تناسب اندام نوجوانان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرند. هنگامی که شما با یک جلیقه ایمنی، کلاه ایمنی و کفش های ایمنی لاستیکی (همه در قیمت بلیط موجود است) میپوشید، اولین مانع خود بیش از 15 متر، بلندترین حباب آبگرم در جهان است!

پس از اینکه با آکروفوبیا و شتاب سریع به راحتی حرکت کردید، شما با سخت ترین چالش این پارک روبرو هستید به اصطلاح Big Red Balls. اینها دقیقا همان چیزی است که آنها ادعا می کنند، هشت توپ قرمز بزرگ، که در یک خط از یک طرف استخر به طرف دیگر وصل شده است. پریدن از یک توپ به توپ بعدی یک چالش بزرگ از تعادل و هماهنگی است.

چالش بعدی نسبتا خسته کننده است! یک مسابقه هیجان انگیز و خسته کننده در بین ترامپولین های شناور و موانع در مسابقه زورب. این بخشی از پارک آبی است که شبیه ترین به “Wipeout” است. با این حال، آنها به همان اندازه به چالش کشیده می شوند، و شما فقط به احتمال زیاد خیس می شوید. حباب های بزرگ برای بازی وجود دارد که میتوانید آنها را به تن کنید، جایی که شما در یک طرف آن نشسته اید و شخص دیگری از طرف دیگر پرش می کند و شما را به هوا پرتاب می کند.

دیگر جاذبه های این پارک شامل یک دوره ATV، لغزش و سرسره بچه ها (مانند نسخه بسیار کمتر افراطی Big Blue) و سواری توپ زورب است. همچنین یک رستوران، یک بار و حتی یک مینی مارکت کوچک وجود دارد، که به شما فرصتی برای بازیافت انرژی خود میدهد. در نهایت، اتاق هایی با دوش و دستشویی وجود دارد، بنابراین شما مجبور نیستید که تا خانه رانندگی کنید. ورود برای کودکان زیر 120cm قد آزاد است، اما اجازه ی ورود در هیچ یک از جاذبه های اصلی را ندارند، فقط  Zorb و سرسره های کودکان و نوجوانان.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین