خانه » جاذبه گردشگری » پارک آبی رامایانا (Ramayana) پاتایا

پارک آبی رامایانا (Ramayana) پاتایا

پارک آبی رامایانا یک زمین بازی عظیم آبی است که در محیط طبیعی بسیار زیبا قرار دارد. این پارک با 50 سرسره ی آبی بزرگترین پارک در تایلند است که در مه 2016 افتتاح شده است. برای هر گروه سنی، از کودکان نوپا تا بزرگسالان در پارک آبی رامایانا وجود دارد. استخرها همه از آب تازه و پاکیزه از چاه های محل در نظر گرفته شده پر میشوند که به طور کامل با سیستم تصفیه خانه پیشرفته تمیز می شوند.

فرصت های زیادی برای بزرگسالان وجود دارد که بتوان آنها را از روی تپه ها و در وسط دریاچه ها و رودخانه های طبیعی یا در پارکینگ های وسیع، در کابین های خصوصی خنک نگه داشت. کسانی که به پارک آبی رامایانا می آیند برای هیجان، ناامید نخواهند شد. چندین سرسره با سرعت بالا وجود دارد، یک FlowRider دو نفره، یک استخر برای نوجوانان، و برای موارد خاص، یک مرحله عملکرد با صفحه نمایش بزرگ ال سی دی، که توسط یک استخر دو موج موجب احاطه شده است.

پارک آبی رامایانا همچنین امکانات مهمی را در اختیار شما قرار می دهد تا از سرگرمی خود بدون هیچ مشکلی لذت ببرید از جمله قفسه های امن و پارکینگ وسیع. این پارک با یک تپه و یک دریاچه طبیعی، تلاش چشمگیری برای مطابقت با محیط اطراف خود می کند. برای رسیدن به پارک، Sukhumvit Road را در 3 کیلومتری جنوب ورودی به باغ گیاه شناسی گرمسیری Nong Nooch حرکت کنید و از آن مسیر تا 7 کیلومتر رانندگی کنید.

 

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین