خانه » خبر گردشگری » تصاویر گردشگری » پارک آبی Cartoon Network Amazone

پارک آبی Cartoon Network Amazone

این پارک آبی در نزدیکی پاتایاست، با 30 نوع سرسره ی آبی و جاذبه های دیگر از قبیل ماسک های سبک Disneyworld، نمایش های سرگرمی، غذاخوری های متنوع با انواع بسیاری از غذا و سرگرمی آبی تمام عیار برای تمام خانواده هاست. پارک به بخش هایی برای غذا خوردن بچه ها و نوجوانان کوچکتر و بچه های بزرگتر و خانواده ها تقسیم میشوند. این پارک واقع در Sukhumvit Road است که در حدود 20 دقیقه رانندگی از ساحل پاتایاست، 10 منطقه سرگرمی وجود دارد که شامل شخصیت هایی مانند بن 10، دختران Powerpuff، Gumball، داروین و دیگران از نمایش های محبوب در Cartoon Network است.

منطقه کارتونی برای اعضای جوان تر خانواده تجذابتر است و دارای بیش از 150 سرسره است. در عین حال، Omniverse به ویژه با ابزارهای غواصی سریع خود که شامل فریزرها، حلقه ها و نیروهای جالبی شگفت انگیز است، به ماجراجویی ها تجاوز می کند. منطقه ماجراجویی شامل اسپین سواری قابل توجه موانع است که با یک لوله با سرعت بالا محصور می شود قبل از اینکه شما را به آنچه که به یک پلاگین غول پیکر تبدیل شده است شروع کنید! تمام سواری ها برای ایمنی طراحی شده و تحت نظارت مستمر هستند. برای اینکه واقعا قلب خود را  به تپش بندازید، یک کپسول سوار با یک پایه کاذب وجود دارد که با یک دکمه کاهش می یابد و با سرعت فوق العاده و با ترکیبی از هیجان و ترس جیغ می کشید.

شما می توانید روز خود را در شبکه کارتون Amazone Waterpark به خوشی بگذرانید، با دیدار از Foodville، یک فضای باز، اما تحت پوشش غذا که غذاهای محلی و بین المللی از جمله غذاهای ژاپنی، کره ای، هندی، آمریکایی و ایتالیایی دارد. غذا کمی گران قیمت است، اما در کنار سرسره های آبی و بازیهای فراوان واقعا میچسبد. اگر میخواهید که فورا دوباره به آب برنگردید، در کنار استخرها صندلی های خورشیدی وجود دارد که میتوانید آفتاب بگیرید. نمایش زنده، که از شب آغاز می شود تکمیل کننده ی سرگرمی شما در روز را به پایان می رساند، ویژگی های آکروباتیک، مانع هیجان انگیز، نمایش نور دیجیتال و شخصیت های کارتونی را حتما دنبال کنید.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین