خانه / تور / تور آسیا / تور ترکیه / تور آنتالیا / اطلاعات تورهای آنتالیا / چرا آنتالیا را برای سفر انتخاب کنیم؟

چرا آنتالیا را برای سفر انتخاب کنیم؟

چرا آنتالیا را برای سفر انتخاب کنیم؟

ترکیه کشوری زیبا در همسایگی ایران از شمال به دریای سیاه و از جنوب به دریای مدیترانه متصل است.کشوری مسلمان با جاذبه‌های‌گردشگری بسیار زیاد که به‌لحاظ جذب‌توریست به‌الگوی بسیار‌مناسبی برای کشورهای‌اسلامی منطقه تبدیل‌ شده‌ است.

سرمایه‌گذاریها

در 15‌سال گذشته این‌کشور سرمایه‌گذاریهای بسیاری را در‌زمینه ایجاد‌زیرساختهای‌توریستی در شهرهای‌ساحلی این‌کشور انجام داده که نتیجه آن را در چند سال گذشته با درآمدهای هنگفت در این زمینه به دست آورده است. شهرهایی مانند کوش‌آداسی‌، آنتالیا، بدروم،چشمه، فتحیه و… نمونه‌های بسیار‌موفقی از این سرمایه‌گذاری کلان میباشند.

هتل‌ها

در این‌بین شهر آنتالیا با تمرکز‌بالایی از هتلهای با‌کیفیت و خدمات‌گردشگری با‌کیفیت توانسته بیشترین‌سهم را در جذب توریستهای ورودی به ترکیه داشته باشد. در مقایسه بین آنتالیا و کوش‌آداسی و بدروم‌، شهر آنتالیا جذابیت‌ بیشتری برای مسافرین‌ ایرانی داشته و تبدیل‌ به پرفروشترین مسیر در بین مسیرهای دیگه شده است. هتلهای‌آنتالیا در‌مقایسه با هتلهای کوش‌آداسی و بدروم (بغیر استثنائات جزیی)دارای کیفیت‌بالاتر و تنوع‌بیشتری بوده و سرگرمیهای مور انتظار مسافرین را بیشتر برآورده میکند. شهر آنتالیا بصورت کلی به 3 منطقه تقسیم میشود که عبارتند از لارا که در مرکز و بلک و کمر میباشد.

منطقه لارا

منطقه‌ لارا در مرکز آنتالیا بوده و تمرکز زیرساختهای‌اقتصادی و اداری‌آنتالیا و همچنین فرودگاه‌آنتالیا در آنجا واقع‌شده‌اند. اکثریت هتلهای‌خوب در بخش کوندو در منطقه‌لارا واقع شده‌اند که فاصله 15 الی 20 دقیقه‌ای از مرکز شهر را دارند. تعدادی هتل هم در مرکز‌شهر واقع شده‌اند که بیشتر هتلهای بیزنسی هستند، مانند هتل rixos downtown

هتلهای منطقه‌ کوندو‌ (لارا) عموما مساحت‌ کمتری نسبت‌ به هتلهای منطقه‌ کمر و بلک دارند. مسافرینی که علاقه‌مند هستند برای خرید به‌ مراکز اصلی‌خرید در آنتالیا تشریف‌ ببرند بهتر است هتلهای این‌ منطقه را انتخاب کنند زیرا فاصله‌ هتلهای این‌ منطقه با مراکز خرید نسبت به مناطق دیگر آنتالیا کمتر هست.

ساحل آنتالیا

منطقه کمر

منطقه‌کمر زیباترین منطقه آنتالیا بوده و شما زمانی‌که در هتلهای این‌منطقه اقامت‌دارید از یکطرف منظره‌کوه و از طرف‌دیگر منظره‌ دریا را تجربه میکنید. هتلهای این‌ منطقه وسعت زیادی‌ داشته و البته نسبت‌ به بقیه‌ مناطق هتلهای قدیمی‌تری هستند.

منطقه بلک

منطقه‌ بلک در چند سال‌ اخیر مورد‌ توجه سرمایه‌گذاران برای‌ احداث هتل قرار‌ گرفته و بیشترین سرمایه‌گذاری در اینباره در این‌ منطقه صورت‌ گرفته‌ است. هتلهای تازه‌ تاسیس و بزرگ با امکاناتی فوق‌العاده که میزبان گردشگران‌ بسیاری در کل ایام‌ سال میباشند

در مطالب بعدی سعی میکنیم هتلهای این مناطق رو معرفی کرده و آنها را با هم مقایسه کنیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :

تلگرام: @caspianbeach

شماره تماس: 01334956

کانال تورهای لحظه آخری

دیدگاهتان را بنویسید