خانه » جاذبه گردشگری » چند مکان سرگرمی برای کودکان در کوالالامپور

چند مکان سرگرمی برای کودکان در کوالالامپور

Kidzania  در کوالالامپور یک مرکز سرگرمی و تفریحی است که برای نشان دادن و تشویق بچه ها به کار کردن در مشاغل حرفه ای طراحی شده است.دراین مرکز سرگرمی کودکان در مورد مشاغل مختلف  اطلاعات زیادی کسب میکنند این مرکز سرگرمی در 25 دقیقه ای شهر کوالا واقع شده است.این یک تجربه  بسیارسرگرم کننده برای کودکان میباشد ؛که با مشاغل و حرفه های مختلف آشنا شوند.

ساعت کار این مرکز از ساعت درروزهای یکشنبه 9:00 صبح تا 21:00 شب  و روزهای جمعه و شنبه از ساعت 10:00تا 23:00 شب میباشد. 

فرایند یادگیری فقط در مدرسه انجام نمیگیرد،مرکز  Mega kids funland مکانی برای یادگیری کودکان میباشد که با دارابودن  بسیاری از امکانات برای کودکان مکانی ایده ال برای کودکان محسوب میشود.این مرکز  دارای یک سینما  با ظرفیت 50 کودک برای نمایش فیلم های کوچک مناسب کودکان میباشد .

Megakidz تاکید بر یادگیری کودکان با سازماندهی کلاس های ویژه برای آنها دارد.یادگیری مهارتهایی مانند موسیقی ،رقص و… دارد.

مزرعه در شهر محلی  برای بازدید کنندگان است که می خواهند از یک تجربه غواصی، باغ وحش و..لذت ببرند.برای افرادی که می خواهند از جنگل های شهری فرار کنند و حیوانات غیر معمولی  را از نزدیک ببینند این مکان گزینه ی مناسبی میباشد.این مزرعه به چند بخش از جمله پارک پرندگان،بخش مربوط خزندگان تقسیم میشود. دراین مکان حدود پنج نوع مختلف از این خزندگان وجود دارد.شما دراینجا میتوانید بعضی از حیوانات نادر را مشاهده کنید، شامل یک لاک پشت دایناسور (به نظر می رسد مثل یک لاک پشت چرمی بزرگ) کلاغ با پرهای سفید  است. یکی از چیزهای بزرگ در مورد این پارک این است که شما واقعا می توانید با حیوانات از نزدیک ارتباط برقرار کنید.

درباره zahra hosseini

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

پکیج خاص بالی ویژه نوروز 97

  💥💥تور بالی ویژه نوروز 97 💥💥 آژانس ساحل کاسپین ✅تلگرام 👈 @caspianbeach 🔴کیفیت خدمات ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین