خانه » خبر گردشگری » کارهای جذابی که باید در سفر به هند انجام دهیم!

کارهای جذابی که باید در سفر به هند انجام دهیم!

1. عبادت در معبد دیدنی آکشاردام:
معبد آکشاردام یکی از زیباترین و معروف ترین معابد هندوستان می باشد که در شهر دهلی واقع شده و در این محل می توانید شاهد نمایش ها و برنامه های فرهنگی باشید ،ورودی این برنامه ها رایگان است و اگر هزینه ای هم باید پرداخت کنید ،بسیار کم است .شبهای آکشاردام بسیار دیدنی ست و بر روی تمامی دیوارها و سنگ‌های نمای بنا،کنده‌کاری و حجاری‌ های دستی صورت گرفته و هزاران نفر در ساخت آن نقش داشته‌اند در ضمن بردن دوربین عکسبرداری در این محل آزاد می باشد.

2. راه  پله های چاند بائوری در آبهاناری (Chand Baori Stepwell):
شاید اولین باری که بخواهید از راه پله ی چاند بائوری در آبهاناری دیدن کنید فکرکنید که قرار است از چند پله ی کوچک خاک گرفته در یک شهر قدیمی دیدن کنید. چاند بائوری در فاصله ی ۱۰ کیلومتری از جاده ی آگرا جیپور قرار دارد این منطقه دارای یک تانکر آب ۱۲۰۰ ساله است که هنوز  هم مورد استفاده است. راه پله هایی که مجموعا از ۳۵۰۰ پله تشکیل شده است و فرم زیگزاکی شگفت انگیزی دارد و یکی از تفریحات هند و از کارهایی است که باید انجام دهید. در موقع خروج هم یک انعام کوچک به مسئول این مکان بدهید.

3. یک شب خاطره انگیز را در سینمای Raj Mandir جیپور تجربه کنید:
اگر دوست دارید،در سفرتان شبی زیبا و به یادماندنی را تجربه کنید ، برای تور جیپور برنامه ریزی کنید.با شرکت در تور ارزان جیپور می توانید در سینماهای جیپور شرکت کنید.سینمای Raj Mandir در سال 1976 تاسیس و با طراحی رنگارنگ،کارکنان رسمی،سالن تئاتر بزرگ با صندلی های راحت تبدیل به فضایی پر جنب و جوش برای علاقه مندان به سینما و هنر شد.در نزدیکی این سینما می توانید بعداز دیدن فیلم خود را به نوشیدنی و شرینی های معروف جیپوری دعوت کنید.

4. ساحل پالولم در گوا
یکی از بهترین تفریحات هند رفتن به گوا و وقت گذرانی در ساحل پالولم است. ساحلی بسیار تمیز با درخت های نخل بلند و آبی آبی به آرامی آرامش که برای شنا عالی است. یکی از منحصر بفردترین و دوست داشتنی ترین خصوصیات ساحل پالولم در گوا این است که از هر چیزی تکه ای دارد: گردشگران مستقل، جمعیت شاد، غذاهای متنوع، فعالیت های آبی و امکان داشتن سفر های نیم روزی و یک روزی به مناطق دیدنی اطراف.

 

درباره سمیعی

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین