خانه » جاذبه گردشگری » 10 غذاخوری حلال در پوکت!!!

10 غذاخوری حلال در پوکت!!!

مسافران مسلمان همواره یک چالش برای پیدا کردن رستوران هایی که غذای حلال داشته باشند را در کشورهایی که مذهب اصلیشان اسلام نیست، دارند. خوشبختانه بخش جنوبی تایلند یک جامعه مسلمان بزرگ دارد و جزیره پوکت دارای حداقل 50 مسجد است که بسیاری از آنها توسط رستوران های حلال احاطه شده اند. کافی است بگوییم، گزینه های زیادی برای بهترین رستوران های حلال در پوکت وجود دارد!

 

 

1-رستوران شناور Bang Mud Seafood

بخشی از یک گروه از رستوران های شناور، غذای دریایی Bang Mud یک مکان بسیار کوچک اما بسیار محبوب است. این ظاهر روستایی، خشن و آماده و ظروف نیز ساده اما بسیار خوشمزه است. غذاهای تایلندی، با غذاهای مورد علاقه از جمله تام یوم، خرچنگ پوسته سرخ شده و مرغ سیر است. شما می توانید کاملا از تازه بودن غذاهای دریایی اطمینان حاصل کنید و شما واقعا می توانید آن را در حالی که از نسیم دریایی تازه لذت می برید میل کنید. این رستوران بر روی یک مجموعه پنهانی از پنتون های شناور حدود 700 متر از Laem Hin و 150 متر از جزیره کوکونات قرار دارد و می توانید از طریق Laem Hin Beach با یک قایق به مدت 5 دقیقه ای استفاده کنید.

 

 

2-Anwa Lookchin Pla

Anwa Lookchin Pla سبک رنگارنگ دارد. رستوران حلال مدرن متشکل از توپ های ماهی تازه ساخته شده در سوپ رشته فرنگی است که سوپ های داغ و ترش یا داغ و تند بسیار محبوب هستند. با بخش های سخاوتمندانه، تعداد زیادی از ظروف بهتر از هر اقدام جداگانه به اشتراک گذاشته می شوند. سایر غذاهای موجود عبارتند از مرغ، ماهی و گوشت گاو و برنج برنج مرغی سنگاپور که همه آنها در قیمت بسیار مناسب هستند.

 

 

3-غذای دریایی تایلندی حلال Kusuma

Kusuma ترکیبی از غذاهای دریایی تایلندی و مالزی است که همه به طور طبیعی، حلال هستند. کمی از یکی از جاده های اصلی Patong شناخته شده است و به شدت در نظر تایلندی Curry آن، تام یام، آفتابگردان، گوشت خوک، ساحلی و خرچنگ، با طعم قوی است که نشان دهنده خلاقیت مواد تشکیل دهنده است. قیمت ها کم است و کارکنان و صاحبان آن بسیار دوستانه هستند.

 

 

4-رستوران کازابلانکا

رستوران فوق العاده هند و عربی در Royal Wing از Royal Paradise Hotel & Spa، منطقه ناهار خوری منطقه ای که در آن از تأثیرات آن استفاده می کند، شامل رنگ های گرم و موزاییک های پیچیده است. واقع در کنار استخر هتل، صندلی های آن در فضای باز نیز به همان اندازه جذاب است، به جای اینکه یک فضای راحت و گاه به گاه، با وجود ظاهری شگفت انگیز باشد. غالبا برای یک غذای گوشتی حلال، یک لیست شراب وجود دارد، اما بطری ها باید از بار لابی جمع آوری شوند.

 

 

5-رستوران عربستان

عربستان یکی از بهترین و پرطرفدارترین رستورانهای حلال در پوکت است. داخل آن به چیزی شبیه به یک اردوگاه بیابان، با چادر مانند غرفه های فردی در امتداد هر دو طرف تزئین شده است. غذا نیز بسیار جالب است، با این منو شامل ظروف معتبر هند و عربستان در بخش های قابل توجهی است. قیمت غذاهای اصلی حدود 250-320 بات است. کارکنان نیز بسیار دوست داشتنی هستند و از مهمانان استقبال می کنند.

 

 

6-رستوران ترکی Kataturk

نام این رستوران این را می گوید که این یک رستوران ترکی در کاتا است. هرچند این نام از ابتدای پدر ترکیه مدرن، Kemal Ataturk نیز می آید، به همین دلیل نام رستوران بعنوان “KAtaturk” نوشته شده است. صاحب این رستوران بسیار رفتار دوستانه ای دارد و از مهمانان استقبال می کند، که یک محیط عالی و شیک ایجاد می کند. غذا عالی است، اما کاملا ترکی. کسانی که با آشپزی آشنا نیستند، ممکن است دچار مشکل کوچکی در منو شوند، اما کارکنان قادر به کمک شما خواهند بود.

 

 

7-رستوران Little Marina

این رستوران همانند Bang Mud کوچک و با کیفیت است. رستوران شیک کوچک در مجتمع بوست پلازا دارای منظره دریاچه ای بزرگ، صندلی های داخل سالن و فضای باز و انواع ظروف تایلندی بزرگ است و همه ی غذاهای آن حلال و با مواد تازه درست شده اند. قیمت ها بسیار مناسب هستند، به خصوص با توجه به کیفیت ارائه شده.

 

 

8-رستوران حلال Makan

این رستوران شیک غربی با محوطه ای با دیوار سنگ مرمر، به راحتی نزدیک به فرودگاه و مسجد مكك پرك می باشد و از منوی کامل غذاهای اروپایی، همه ی حلال ها در آماده سازی و مواد تشکیل دهنده ی آنها استفاده می شود. غذاهای توصیه شده عبارتند از Spagetti Makan و همچنین کربونا، پیتزا و استیک. این رستوران دارای یک محیط باز با یک نسیم آرام که حتی داغ ترین روزها را سرد می کند (هرچند یک کاسه بزرگ بستنی مطمئنا کمک می کند) است. منو تا حدودی محدود است و در قالب جعبه جعبه ارائه می شود، اما کیفیت عالی است.

 

 

9-رستوران Cairo

در واقع دو رستوران قاهره در پاتونگ وجود دارد. هر دو از لحاظ جسمی و جسمانی مصری و ترکیبی از غذاهای تایلندی، هند و عرب، که همه آنها حلال هستند، دارند که شامل تندوری، کباب شامی، استیک، اسپاگتی و غذاهای دریایی است. در مقایسه با انتخاب های دیگر در 10 بهترین رستوران های حلال ما در پوکت، قیمت ها کمی کمتر هستند، اما فضایی شاد، موقعیت عالی و مواد غذایی عالی دارد.

 

 

10-غذاهای ایرانی Padiran

Soi La Diva، فقط در فاصله ورودی به جاده Bangla در جاده Rat-U-Thit، احتمالا بیشترین غلظت رستوران های عربی در پوکت است، اما آشپزی Persian Padiran یکی از بهترین آنها است. رستوران نسبتا ساده و دلپذیر متخصص در غذاهای ایرانی با قیمت های معقول و مناسب، با دنده گوسفند که به عنوان یک غذای تاپ است. واقعیت این است که صاحب نقش مهمی در استقرار و خدمت به مهمانان خود ایجاد می کند و یک محیط بسیار دوستانه و راحت ایجاد می کند.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین