خانه » آسیا » تایلند » پاتایا » 5مورد از بهترین بارها و رستورانهای پاتایا که در پشت بام قرار گرفته اند

5مورد از بهترین بارها و رستورانهای پاتایا که در پشت بام قرار گرفته اند

5  مورد از بهترین کافه ها و رستوران های پائیزی در پاتایا نیز که بسیار عالی هستند، لیست زیر شامل  بهترین مکان ها برای لذت بردن از اینرستوران ها  است. 5مورد از بهترین رستوران های پاتایا در پشت بام نیز واقع شده که  غذای عالی و فضای بسیار زیبایی  را ارائه می دهند. آنها مکانهایی هستند که تجربه ناهار خوری و استراحت در زیر ستارگان را در فضاهای ارامش بخش   را فراهم می کند.

1 Horizon Bar and Restaurant

این رستوران در بالای هتل هیلتون (که در بالای جاده ساحلی جاده مرکزی قرار گرفته است)دید این تراس در هوای بارانی Horizon Bar بی نظیر است.

2 The Roof Sky Bar & Restaurant

این رستوران بسیار زیبا همانطور که در عکس قابل مشاهده است در کنار استخر واقع شده و دید فوق العاده خاص و ارامش بخشی دارد و تمامی شهر مشهود است

3 Ruffino Restaurant & Lounge

این رستوران دارای  این طراحی شیک (از جمله مخازن ماهی پر از عروس  دریایی)، یک فضای باز و دوستانه نیز دارد که میتوان در مکان لذت برد

4 The Meridian Revolving Restaurant

بالاترین رستوران در پاتایا – در مجموع 54 طبقه بالا – وجود دارد  ناهار بوفه و سرویس شام با غذاهای دریایی تازه تایلندی و نمای 360 درجه. رستوران در بالای برج واقع شده بنابراین شما حتی نباید از صندلی خود حرکت کنید تا بتوانید از منظره های زیبا از Koh Larn، Jomtien و Phratamnak لذت ببرید. پس از بازگشت به سطح زمین، از جمله ماشین کابل یا حتی یک zipline، می توانید از گزینه های مختلف لذت ببرید!

5 DIB

یکی از بهترین رستوران های روی بام هستش که ساحل جومتین قابل مشاهده است و نمای بسیار زیبایی دارد

درباره sahar valeh

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

با جاذبه های دیدنی بانکوک آشنا شوید!!!

نزدیک به 200 سال قبل، بانکوک یک مرکز تجاری کوچک و یک شهر بندری در کرانه ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین