خانه » جاذبه گردشگری » 5مورد از بهترین رستورانهای برتر در سنگاپور

5مورد از بهترین رستورانهای برتر در سنگاپور

 سنگاپور سرآشپزها و رستورانهای مشهور دنیا را جذب می کند و بیشتر به تقویت یکی از سرگرمی های محبوب در جزیره می پردازد: غذا خوردن  فرهنگی، جای تعجب نیست که بسیاری از رستوران های سنگاپور در لیست های بهترین رستوران های جهان قرار می گیرند. 

1 Restaurant André

 آندره چیانگ، آشپز متولد تایوانی دارای یک اصل کلیدی است: هر یک از هشت ظروف در منوی همیشه تغییر می کند به مجموعه ای از هشت عنصر مرتبط است.  با رستوران آندره به طور مداوم  در رتبه بندی  50 مورد از بهترین رستوران ها در آسیا، جهان آشپزی به نظر می رسد.

2 Jaan

 این مکان 40 ساله،جزو  یک فهرست دائمی از بهترین رستورانهای آسیا است که با مضامین خلاقانه فرانسویش، حتی با رایحه ترین مواد غذایی، منتقدانه است.  بهترین مواد تشکیل دهنده فصلی را به مرکز توجه می دهد تا سبزیجات تازه مانند صدف های تازه، لاگوستین، خاویار،را افزایش دهد

3 Iggy’s

از هر سنگاپوری سوال کنید که بهترین رستوران در کشور چیست و نام “Iggy’s” بیشتر به گوش میرسد  است. این رستوران برنده جایزه شده است  با طعم های خلاقانه و ظریف است که توسط تمام گوشه های جهان آشپزی الهام گرفته شده است.

.

4 The Tippling Club

این رستوران یکی از بهترینهای مطرح در سنگاپور است که باید به انجا رفت و از  خوردن غداهای این رستوران لذت برد غذاهای این رستوران به سبک مدرن است

5 Raffles Grill

این رستوران به سبک فرانسوی و بسیار شیک است که غذا های این رستوران در سنگاپور بسیار معروف است و در خیابان رافل سنگاپور است .

درباره sahar valeh

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

با چشم اندازهای پاتایا آشنا شوید!!!

پاتایا با توجه به ساحل زیبا و موقعیت مناسبی که دارد، دارای چشم انداز بسیار زیبا ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین