خانه » خبر گردشگری » تصاویر گردشگری » 5 بازار شبانه در پوکت

5 بازار شبانه در پوکت

بازارهای محلی اغلب مکان خوبی برای پیدا کردن برخی از سوغاتی و یادگاری های عجیب و غریب و فوق العاده هستند. فروشندگان غذای داغ همچنین تجارت طاقت فرسا می کنند، بنابراین آنها می توانند یک مکان عالی برای غذا خوردن شما باشند، غذای خیابانی واقعی تایلندی را تجربه کنید و در تمام لحظات راحت باشید. در اینجا، ما پنج بازار شب در پوکت را انتخاب کرده ایم.

 

1-بازار چیلوا (Chillva Market)

بازار Chillva Phuket یک بازار شبانه باشکوه و مرسوم و مدرن است و دارای ظرافتهای بیهوازی و انتخابی ممتاز از غذاها، مد و دیگر چیزها است، با وجود اینکه نسبتا کوچک است. با توجه به جاده یوآارات سخت از دست رفته است، ظاهری متفاوت از استفاده از ظروف حمل و نقل رنگی به عنوان سبد خرید ایجاد شده است. این گزینه ها این بازار را در لیست بهترین بازارهای شبانه در پوکت قرار می دهد، زیرا به واسطه آن به شدت احساسات محلی خود را با قیمت های محلی بیشتر نشان می دهد.

 

 

2- بازار آخرهفته پوکت (Phuket Weekend Market)

بازار آخر هفته پوکت بزرگترین بازار شب در این جزیره است و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فروش در اینجا برای شما راحت تر است. پیدا کردن چیزی اصلی و منحصر به فرد، کمی سخت است، اما به اندازه کافی گزینه برای انتخاب وجود دارد که شما مطمئنا سوغات ایده آل خود را در نهایت پیدا می کنید.

 

 

3-خیابان والکینگ پوکت (Phuket Walking Street)

خیابان والکینگ در یک منظره زیبا از شهر قدیمی پوکت، جاذبه فرهنگی است، به عنوان یک بازار شبانه ای بزرگ شناخته شده. خانه های قدیمی چینی و پرتغالی که در جاده 350 متری قرار گرفته اند، در رنگ های پر جنب و جوش روشن می شوند، در حالی که فضای بین آنها سبزیجات محلی، غذاهای سنتی، صنایع دستی تایلندی و البته تی شرت، لباس، کفش و پوشاک دیگر است.

 

 

4-بازار هندی پوکت (Phuket Indy Market)

همانطور که نام آن نشان می دهد، بازار هند جای معامله گران حرفه ای و مستقل است، و به عنوان محلی به نام “بازار برای از بین بردن کالاهای شما” شناخته شده است. یکی از بازارهای ساکت و آرام پوکت، با تایلندی های جوان برای سرگرمی و غذاهای عالی خانگی خویش محبوب است. با وجود اندازه کوچک آن، یکی از بازارهای خوب و راحت است که در آن شما مطمئن هستید که چیز خاصی را برای خرید با قیمت عالی پیدا می کنید.

 

 

5-بازار مالین پلازا پاتونگ (Malin Plaza Patong)

مالین پلازا به غرفه های غذایی آن محبوب است، که بسیار زیاد است. سلیقه ها عالی هستند و قیمت ها کم است، این مکان غذا خوری محبوبی برای مسافران بوداپست در Patong است. بازار نسبتا کوچک است، اما کیفیت به طور کلی خوب است و در برخی موارد کالاها بسیار نادر هستند.

درباره Ahya Dashti

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

برخی از دیدنی های شهر جیپور که باید دید – هند

رصد خانه جنتر منتر جیپور هند / JANTAR MANTAR JAIPUR در قلب تاریخی شهر جیپور ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین