خانه » آسیا » تایلند » 5 مرکز خرید برتر در ساموئی

5 مرکز خرید برتر در ساموئی

بهترین مکانهای خرید در ساموئی در شهرهای محبوب  این جزیره واقع شده است: از چوانگ که صحنه قابل توجهی از بوتیک ها و مراکز خرید ازجمله جشنواره بزرگ جشنواره ساموئی را به نمایش میگذارد . فهرستی از لیست 5 مراکز خرید ما به  شما ارایه میدهیم.

1 Central Festival Samui

جشنواره مرکزی ساموئی خود را به عنوان “پیچیده ترین و بزرگترین مجموعه خرید و فروش شیوه زندگی در ساموئی توصیف می کند. با سه طبقه و حدود 90،000 مترمربع فضای خرده فروشی، توصیفی بهتر برای این مرکز خرید و ناهار خوری بزرگ وجود دارد .

2 Lamai Walking Street

خیابان لامی Walking Street (معروف به خیابان Lamai Jai Dee Walking Street، به معنای خیابان “Walking Street” با عنوان “Lamai”) هر روز یکشنبه در خیابان Lamai Beach در بین بازار تازه و پل در قسمت شمال شرقی شهر برگزار می شود. برای این مناسبت، جاده به ترافیک بسته شده و پر از  فروش لباس، صنایع دستی و غذاهای محلی خیابانی است.

3 Chaweng Beach Road Shopping

برای افرادی که به دنبال لباس های ساحل، لباس ورزشی، لباس های وارداتی و تعطیلات ارزان و شاد می باشند، چواننگ به نظر می رسد مانند بهشت است. به سادگی در کنار جاده اصلی ساحل قدم بزنید واز خرید در این فروشگها  لذت خواهید برد.

4 Lamai Night Plaza

در مرکز شهر، شما یک نسخه کوچک از بازار شب Patpong بانکوک را پیدا خواهید کرد. با تعداد زیادی از محصولات ، لباس های کپی شده،  این مکان جالب برای خرید شماست

5 The Wharf Samui

فضای باز با 120 مرکز خرید  در ترکیبی از سبک های معماری تاریخی شرقی و غربی، آن را به راحتی با جاذبه های موجود در روستای ماهیگیرانه ترکیب می کند، انتخاب قابل توجهی از محصولات با کیفیت خوب و  خرید عالی درسامویی

درباره sahar valeh

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

تور ترکیبی پاتایا بانکوک

🔥🔥تور بانکوک /پاتایا🔥🔥 ✅تلگرام 👈 @caspianbeach 🔴کیفیت خدمات ما را مقایسه کنید 01333132710 01333132711 013 ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین