خانه » آسیا » تایلند » بانکوک » 5 مورد از بهترین بازارهای شبانه در بانکوک

5 مورد از بهترین بازارهای شبانه در بانکوک

بهترین بازار های شبانه در بانکوک، یک فضای کارناوال مانند یک مجموعه عظیم از کالاها  و تنقلات،  و موسیقی زنده نیز  وجود دارد. این فرهنگ در حال گسترش در سراسر شهرنیز میباشد. بازار شبانه بانکوک بهترین مکان ها برای پیدا کردن اقلام محلی است – بعضی از آنها توسط کارگران ماهر ساخته شده اند، برخی از آنها توسط کارگران کارخانه ای درست شده  است.

1 Rot Fai Market, Srinakarin

بازار شبانه خاطره انگیز  بانکوک، مشهور به  بازار بزرگ روت فای نیز است . اینبازار  در حومه شرقی واقع شده است (در سال 2013 از شمال شهر نقل مکان کرد) و به سه بخش تقسیم شده است.

2 باز

بازار شبانه JJ Green یکی از بهترین بازار های شبانه هستش که شما میتوانید با رفتن به این بازار خرید بسیار خوبی داشته باشید با قیمت های مقرون به صرفه.شمامیتوانید دراین بازار شبانه هر گونه اجناسی که بخواهید خریداری کنید .

3 Asiatique

قیمت کالا در بازارهای شبانه کمتر  از سایر نقاط است اگر شما یک خانواده پر جمعیت  هستید، احتیاجی به رفتن به جای دیگری نخواهد بود و شما میتوانید با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید . علاوه بر این، دو نمایش تئاتر برای لذت بردن و بسیاری از مجسمه هانیز  وجود دارد.

4 Rot Fai Market, Ratchada

یکی دیگر از بازار های شبانه Rot Fai Market, Ratchada است که اجناس بسیار ارزان قیمت در این بازار شبانه یافت میشود که بسیار اقتصادی است

5 Patpong

Patpong یک بازار شبانه  مشهور است، که بسیار محبوب و  مرکز شهر است.

درباره sahar valeh

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

تور ترکیبی پاتایا بانکوک

🔥🔥تور بانکوک /پاتایا🔥🔥 ✅تلگرام 👈 @caspianbeach 🔴کیفیت خدمات ما را مقایسه کنید 01333132710 01333132711 013 ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین