خانه » آسیا » تایلند » 6 مورد از تفریحات جذابی که میتوانید درسامویی انجام دهید.

6 مورد از تفریحات جذابی که میتوانید درسامویی انجام دهید.

پارک ملی دریایی  Ang Thong یک جزیره ی بی نظیر از 42 جزیره در خلیج تایلند با کوه های سنگ آهک، جنگل های ضخیم، سواحل سفید شنی، آبشارهازیبا در نزدیکی کوه سامویی میباشد.

بیشتر بازدیدکنندگان Ang Thong در یک سفر روزانه میتوانند وارد این پارک ملی شوند.برای کسانی که مایل به اقامت در طول شب هستند، خانه های یوگا و چادر های کمپینگ موجود در Koh Wua Ta Lap وجود دارد.

در ساحل شمالی Koh Samui معبد معروف بزرگ بودا است. احتمالا معروف ترین معبد ساموئی، بودا با طلای 12 متری می تواند از چند کیلومتر دورتر دیده شود. در داخل معبد اطراف بسیاری از زیارتگاه های مختلف و دیگر Buddhas تزئین شده اند. همچنین یک بازار کوچک برای فروش طیف گسترده ای از جواهرات خوش شانس و سوغات های دیگر، همراه با غذاهای مختلف  نیز است.

روستای ماهیگیر Samui یک بخشی تاریخی از Bophut است، با ساختمان های روستایی ساختمان ها، فروشگاه های زیبا ، رستوران، و مجموعه ای کوچک از هتل هایی که بر روی ساحل باریک محدود قرار دارند. هر جمعه، کل منطقه به بازار ماهیگیران در خیابان تبدیل می شود، البته، بازار هفتگی، ماهیگیران روستای ساموئی مخصوصا در میان گردشگران محبوب است.

Wat Plai Laem در نزدیکی بودا بزرگ در شمال جزیره واقع شده است معبد بودایی جالب است. معبد دارای دکور و هنر بسیار زیبا است، یک تصویر 18 ساله از گویینین – الهه رحمت و یک بودا بزرگ چینی سفید بر روی دریاچه. اگر پول را برای نگهداری معبد اهدا کنید، به شما یک کیسه ای از غذا داده می شود تا به ماهی پرتلاطم در دریاچه پرتاب کنید.

Wat Plai Laem یک معبد زنده و فعال است این معبد نسبتا جدید است، اما تکنیک های هنری که در ساخت آن استفاده می شود قرن ها است و بر اساس باورهای باستانی است. معبد با توجه به احساس آرامش آن، توسط یک دریاچه احاطه شده است که با ماهی پر می کند. بازدیدکنندگان که به معبد کمک می کنند یک کیسه ای از غذا برای تغذیه ماهی ها داده می شود.

اگرچه ساموئی دارای آبشارهای متعددی است، آبشارهای Na Muangاحتمالا زیباترین هستند. نام Na Muang اشاره به سنگهای بنفش عظیم در آبشارهامیباشد یک استخر بزرگ طبیعی زیر آبشار نشسته است.آبشارهای Na Muang در حوضچه جنگل سرسبز تنظیم شده است.

باغ رادان باستان در بالای تپه های داخلی ساحلی کوه Samui پنهان شده است و از منظره های عالی و مجموعه ای غیر معمول از مجسمه ها در میان جنگل های باشکوه دور می زند. محیط اطراف باغ سرد و صلح آمیز است، با آبشار و جریان جریان دارد، همه شاخ و برگ های شاخدار جنگل ضخیم در داخل کشور ساموئی واقع شده اند تا به شمال غرب لامی ساحل.باغ راد بودا، همچنین به عنوان باغ بهشت یا باغ سحر شناخته می شود.

 

درباره zahra hosseini

پاسخ دادن

x

این مطالب را نیز ببینید!

تور ترکیبی پاتایا بانکوک

🔥🔥تور بانکوک /پاتایا🔥🔥 ✅تلگرام 👈 @caspianbeach 🔴کیفیت خدمات ما را مقایسه کنید 01333132710 01333132711 013 ...

کانال تورهای لحظه آخری آژانس ساحل کاسپین